Hidden Nodes (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Message
bs: Poruka

en: Node
bs: Nod

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Permissions
bs: Dozvole
