Hidden Nodes (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Message
cs: Zpráva

en: Node
cs: Uzly

en: Hidden
cs: Skryté

en: Permissions
cs: Oprávnění
