Hidden Nodes (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Node
hy: Նոդ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
