Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Message
be: Паведамленне

en: Node
be: Вузел

en: Hidden
be: Схаваць

en: Permissions
be: Правы
