Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Message
es: Mensaje

en: Node
es: Nodo

en: Hidden
es: Oculto

en: Permissions
es: Permisos

en: Select the content types that are allowed to be hidden.
es: Seleccione los tipos de contenido que se les permite estar ocultos.
