Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Message
eu: Mezua

en: Node
eu: Nodoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Permissions
eu: Baimenak
