Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Message
gl: Mensaxe

en: Node
gl: Nodo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Permissions
gl: Permisos
