Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Node
gu: નોડ

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ
