Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Message
lt: Žinutė

en: Node
lt: Mazgas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Permissions
lt: Leidimai
