Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Message
ru: Сообщение

en: Node
ru: Материал

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Permissions
ru: Права доступа
