Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Message
uk: Повідомлення

en: Node
uk: Матеріал

en: Hidden
uk: Приховано

en: Permissions
uk: Повноваження
