Hidden Nodes (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Message
da: Meddelelse

en: Node
da: Indholdselement

en: Hidden
da: Skjult

en: Permissions
da: Tilladelser
