Hidden Nodes (8.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང
