Hidden Nodes (8.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Message
he: הודעה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Hidden
he: מוסתר

en: Permissions
he: הרשאות
