Hidden Nodes (8.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Message
it: Messaggio

en: Node
it: Nodo

en: Hidden
it: Nascosto

en: Permissions
it: Permessi
