Hidden Nodes (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Message
lv: Ziņojums

en: Node
lv: Mezgls

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Permissions
lv: Atļaujas
