Hidden Tab (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Page
bs: Strana

en: Inline
bs: U liniji

en: Send
bs: Pošalji

en: Authored on
bs: Napisano

en: Permission
bs: Dozvole
