Hidden Tab (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Region
fi: Alue

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: days
fi: päivät

en: Page
fi: Sivu

en: Inline
fi: Avoin

en: Filter
fi: Suodatus

en: Id
fi: Tunniste

en: Send
fi: Lähetä

en: Targets
fi: Kohteet

en: months
fi: kuukausia

en: description
fi: kuvaus

en: Weeks
fi: Viikot

en: Authored on
fi: Luotu

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Years
fi: Vuodet

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Bundle
fi: Paketti
