Hidden Tab (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Node
gu: નોડ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Send
gu: મોકલો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Any
gu: કોઈપણ

en: Bundle
gu: બંડલ
