Hidden Tab (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Region
km: តំបន់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Page
km: ទំព័រ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Filter
km: តម្រង

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Any
km: ណា​មួយ
