Hidden Tab (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Layout
pl: Układ

en: User
pl: Użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: days
pl: dni

en: Page
pl: Strona

en: Inline
pl: Przed polem

en: Filter
pl: Filtr

en: Send
pl: Wyślij

en: Targets
pl: Cele

en: months
pl: miesiące

en: description
pl: opis

en: Template
pl: Szablon

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Authored on
pl: Data dodania

en: minutes
pl: minuty

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Entity
pl: Encja

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Years
pl: Lat

en: Any
pl: Dowolny

en: Broadcast
pl: Wiadomość do grupy

en: Infinite
pl: Nieskończone

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Placement
pl: Umiejscowienie

en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: Emails sent
pl: Wysłane emaile
