Hidden Tab (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Send
ug: يوللاش

en: Template
ug: ئەندىزە
