Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Page
az: Səhifə

en: Inline
az: Xətdə

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Entity
az: Entiti

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Permission
az: İcazə

en: Bundle
az: Paket
