Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Region
bg: Област на сайта

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: days
bg: дни

en: Page
bg: Страница

en: Inline
bg: В една линия

en: Filter
bg: Филтър

en: Id
bg: Номер

en: Send
bg: Изпрати

en: Template
bg: Шаблон

en: Authored on
bg: Написано на

en: minutes
bg: минути

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Permission
bg: Разрешение
