Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Seconds
ka: წამი

en: Permission
ka: უფლება
