Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Schedule
ru: Расписание

en: Views
ru: Представление

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Region
ru: Область

en: Updated
ru: Обновлено

en: Layout
ru: Макет

en: User
ru: Пользователь

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: days
ru: дней

en: Page
ru: Страница

en: Inline
ru: В линию

en: Filter
ru: Фильтр

en: Send
ru: Отправить

en: Targets
ru: Цели

en: months
ru: месяцы

en: description
ru: описание

en: Template
ru: Шаблон

en: Weeks
ru: Недели

en: Authored on
ru: Создан в

en: minutes
ru: минут

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Entity
ru: Сущность

en: Hours
ru: Часы

en: Seconds
ru: Секунды

en: Changed
ru: Изменение

en: Credit
ru: Кредит

en: Permission
ru: Право доступа

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Years
ru: Годы

en: Any
ru: Любой

en: Broadcast
ru: Передача

en: Infinite
ru: Бесконечность

en: Admin
ru: Администратор

en: Bundle
ru: Набор

en: Placement
ru: Положение

en: Upcoming
ru: Предстоящее

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: Routing and links cache cleared.
ru: Кэш маршрутизации и ссылок очищен.

en: Filter by name
ru: Фильтровать по названию
