Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Page
eo: Paĝo

en: Inline
eo: en linio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Send
eo: Sendu

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Permission
eo: Permeso

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
