Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Region
ku: ناوچە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Page
ku: پەڕە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Send
ku: بینێره‌

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Any
ku: هەر کام
