Hidden Tab (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Views
mr: याद्या

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Updated
mr: सुधारित

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: Page
mr: पान

en: Inline
mr: आतील

en: Filter
mr: गाळणी

en: Send
mr: पाठवा

en: months
mr: महिने

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Hours
mr: तास

en: Admin
mr: व्यवस्थापक

en: Bundle
mr: बंडल
