Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
