Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Template
sr: Шаблон

en: Changed
sr: Промењен

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
