Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (41 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Region
vi: Vùng

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Layout
vi: Bố cục

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Error
vi: Lỗi

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Page
vi: Trang

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Filter
vi: Lọc

en: Send
vi: Gửi

en: months
vi: tháng

en: description
vi: mô tả

en: Template
vi: Mẫu

en: Weeks
vi: Tuần

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: minutes
vi: phút

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Hours
vi: Giờ

en: Seconds
vi: Giây

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Permission
vi: Quyền

en: Any
vi: Bất kỳ

en: Mailer
vi: Trình thư

en: Broadcast
vi: Quảng bá

en: Infinite
vi: Vô hạn
