Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Region
ast: Rexón

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Page
ast: Páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Filter
ast: Filtru

en: Send
ast: Unviar

en: Authored on
ast: Autoría en
