Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (51 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Schedule
es: Tarea programada

en: Views
es: Vistas

en: Add
es: Agregar

en: View
es: Ver

en: Region
es: Región

en: Updated
es: Actualizado

en: Layout
es: Diseño

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Node
es: Nodo

en: days
es: días

en: Page
es: Página

en: Inline
es: En línea

en: Filter
es: Filtro

en: Send
es: Enviar

en: Targets
es: Objetivos

en: months
es: meses

en: description
es: descripción

en: Template
es: Plantilla

en: Weeks
es: Semanas

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: minutes
es: minutos

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Entity
es: Entidad

en: Hours
es: Horas

en: Seconds
es: Segundos

en: Changed
es: Modificado

en: Credit
es: Crédito

en: Permission
es: Permiso

en: Secret Key
es: Clave secreta

en: Years
es: Años

en: Any
es: Cualquiera

en: Broadcast
es: Difusión

en: Infinite
es: Infinito

en: Admin
es: Administrar

en: Bundle
es: Paquete

en: Placement
es: Ubicación

en: Upcoming
es: Próximos

en: Routing and links cache cleared.
es: Cachés de enrutamiento y vínculos vaciadas.
