Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Bundle
hy: Փաթեթ
