Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Schedule
sk: Plán

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: days
sk: dni

en: Page
sk: Strana

en: Inline
sk: V riadku

en: Send
sk: Odoslať

en: months
sk: mesiace

en: Template
sk: Šablóna

en: Weeks
sk: Týždne

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: minutes
sk: minúty

en: Entity
sk: Entita

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Changed
sk: Zmenené

en: Credit
sk: Kredit

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Admin
sk: Administrátor

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Upcoming
sk: Chystané

en: Email template
sk: Šablóna e-mailu
