Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Views
th: ดู

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Send
th: ส่ง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Bundle
th: กลุ่ม
