Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Views
ur: ویوز

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Error
ur: خرابی

en: Node
ur: نوڈ

en: Page
ur: صفحہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Bundle
ur: بنڈل
