Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: days
cs: dny

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Send
cs: Poslat

en: description
cs: popisek

en: Template
cs: Šablona

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: minutes
cs: minuty

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Changed
cs: Změněno

en: Credit
cs: Kredit

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Years
cs: Roky

en: Any
cs: Libovolný

en: Admin
cs: Administrátor

en: Placement
cs: Umístění

en: Routing and links cache cleared.
cs: Mezipaměť směrování a odkazů vyčištěna.

en: Filter by name
cs: Filtrovat podle jména
