Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Schedule
he: תיזמון

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Region
he: איזור

en: Updated
he: עודכן

en: Layout
he: פריסה

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: days
he: ימים

en: Page
he: דף

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Filter
he: סינון

en: Send
he: שלח

en: description
he: תיאור

en: Authored on
he: בתאריך

en: Entity
he: יישות

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Changed
he: השתנה

en: Permission
he: הרשאה

en: Any
he: הכל

en: Broadcast
he: שידור

en: Admin
he: מנהל

en: Bundle
he: חבילה

en: Upcoming
he: ארועים קרובים
