Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Region
is: Svæði

en: Updated
is: Uppfært

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: days
is: dagar

en: Page
is: Síða

en: Inline
is: Innfellt

en: Filter
is: Sía

en: Send
is: Senda

en: Template
is: Sniðmát

en: Weeks
is: Vikur

en: Permission
is: Réttindi
