Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: days
nn: dagar

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Authored on
nn: Skrive

en: minutes
nn: minutt

en: Credit
nn: Kreditt
