Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: User
te: వాడుకరి

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: days
te: రోజులు

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Send
te: పంపించు

en: months
te: నెలలు

en: Permission
te: అనుమతి
