Hidden Tab (8.x-3.0-alpha1) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Add
is: Stovna

en: View
is: Vís

en: Region
is: Øki

en: Updated
is: Dagført

en: User
is: Brúkari

en: Configure
is: Samanset

en: Error
is: Feilur

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Filtur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Permission
is: Rættindi
