Hidden Tab (8.x-3.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Views
hu: Nézetek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Region
hu: Régió

en: Updated
hu: Frissítve

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Configure
hu: Beállít

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Page
hu: Oldal

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Filter
hu: Szűrő

en: Load
hu: Betöltés

en: Id
hu: Azonosító

en: Send
hu: Küldés

en: Targets
hu: Célok

en: description
hu: leírás

en: Template
hu: Sablon

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Entity
hu: Entitás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Credit
hu: Hitel

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Send Mail
hu: Levélküldés

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Any
hu: Bármelyik

en: Broadcast
hu: Üzenet a csoportnak

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Upcoming
hu: Közelgő

en: Render
hu: Formázás

en: Target Entity Type
hu: Cél entitástípus

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: Routing and links cache cleared.
hu: Útválasztási gyorsítótár kiürítve.

en: Filter by name
hu: Szűrés név alapján
