Hidden Tab (8.x-3.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Page
lv: Lapa

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Send
lv: Sūtīt

en: description
lv: apraksts

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Definition
lv: Definīcija

en: Entity
lv: Entītija

en: Changed
lv: Labots

en: Permission
lv: Atļauja

en: Any
lv: Jebkurš

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Upcoming
lv: Gaidāmie

en: Render
lv: Atveidot
