Hidden Tab (8.x-3.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање
