Hidden Tab (8.x-3.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Send
sq: Dërgo

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Permission
sq: Të drejta

en: Placement
sq: Vendosja
