Hidden Tab (8.x-3.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (36 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Region
ta: பகுதி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: User
ta: பயனர்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Error
ta: பிழை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Load
ta: ஏற்று

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Definition
ta: சொற்பொருள் விளக்கம்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Any
ta: ஏதும்

en: Bundle
ta: பொதி
