Hidden Tab (8.x-3.0-alpha2) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Error
am: ስህተት

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Definition
am: ብየና

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
